KONST / Litografier / Färglitografi 12771066
nr 1277 1066
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Får. Signerad, numrerad 4/200, bladets mått: 24x30 cm
Kondition: löst blad slitage
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:41:39
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr